Napaść na seniorkę

  • 20.09.2022, 23:05
  • Janusz Justyna
Napaść na seniorkę
Okoneccy policjanci zatrzymali 40-latkę, która używając przemocy okradła swoją 78 letnią matkę. W miniony piątek na wniosek policji i prokuratury, sąd zastosował wobec kobiety tymczasowy areszt. Za przestępstwo rozboju, grozi kara pozbawienia wolności do lat 12

W ubiegłym tygodniu, policjanci z Komendy Komisariatu Policji w Okonku, zostali wezwani na interwencję domową, która dotyczyła kradzieży pieniędzy. Sprawcą kradzieży i awantury domowej, miała być kobieta, która okradła swoją matkę.

Funkcjonariusze którzy przybyli na miejsce ustalili, że 40-latka, wykorzystując przewagę siły oraz bezbronność 78 letniej matki, zaczęła szarpać i uderzać ją po głowie. W momencie gdy seniorka została doprowadzona do stanu bezbronności, została okradziona z pieniędzy w kwocie blisko 3 tyś złotych.

Policjanci tego samego dnia zatrzymali 40 letnią mieszkankę powiatu złotowskiego.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy dał stróżom prawa podstawy, by przedstawić kobiecie zarzut rozboju oraz uszkodzenia ciała. W piątek (16.09) sąd na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec 40-latki tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Grozi jej teraz kara pozbawienia wolności do lat 12.

mł.asp. Damian Pachuc

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
do podżegaczy UM
do podżegaczy UM 21.09.2022, 12:45
A to żmija.Zabrała przemocą matce całą "14" łącznie z Emeryturą.Razem z tą wyrodną córką powinien zostać ukarany Urząd Miejski w Złotowie,że publicznie publikował,że wypłaty czternastek już się rozpoczęły i publicznie podali kwotę netto wypłaty ale swoich kwot wypłat łącznie z dniem wypłat w UM to już nie podają.To jest sprawa ZUS a nie UM.Jest RODO i Ustawa z 1997r. o ochronie danych osobowych.Czy Urząd Miejski nie zna tych pojęć? czy matoły tam pracują ?.Matoły do zwolnienia i do szkoły.
brunerski
brunerski 21.09.2022, 15:19
co ty bredzisz?
wiesz czego odnosi sie RODO?

jakie dane wrażliwe zostały podane,by ktoś wiedział kto i kogo konkretnie okradł?

nazwiska i adresu brak,
a może wiek zdradza obie osoby?
wygląda że sam jesteś matołem
do h***
do h*** 22.09.2022, 08:59
ten brunerski to jakis CEP z UM.
Zocha
Zocha 21.09.2022, 14:01
Przecież ZUS przelewem wysyła każdemu emerytowi i renciście na konto bankowe z urzędu.
brunerski
brunerski 21.09.2022, 15:20
a jednak NIE,
tylko tak ci się Zocha wydaje

Pozostałe