„Hubertowiny na Krajnie”

  • 19.09.2022, 19:54
  • Agnieszka Barabasz
„Hubertowiny na Krajnie”
Trwają przygotowania to mającym stać się cyklicznym eventem – imprezy pn. „Hubertowiny na Krajnie”.

 

Pomysłodawczynią i inicjatorką „Hubertowin” jest złotowianka Alicja Fruzińska, związana ze środowiskiem myśliwych, która uzyskała szeroką aprobatę i wsparcie starosty złotowskiego Ryszarda Goławskiego. I to właśnie Starostwo Powiatowe w Złotowie będzie organizatorem pierwszej w powiecie imprezy, której głównym celem jest integracja środowisk myśliwskich, leśnych, rolniczych, kół gospodyń wiejskich oraz lokalnej społeczności. Do współorganizacji włączyli się: Urząd Miejski w Złotowie, Polski Związek Łowiecki – Zarząd Okręgowy w Pile, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Pile – Nadleśnictwo Złotów, Wielkopolska Izba Rolnicza – Zarząd Powiatowy w Złotowie, Zespół Muzyki Myśliwskiej „Bobrzysko” z Poznania oraz parafia pw. Najświętszej Maryi Panny w Złotowie.

Całość wydarzenia, które zaplanowane jest na 22 października (sobota) br., będzie miało charakter przemarszu ulicami miasta w asyście muzyki myśliwskiej, sztandarów kół łowieckich, nadleśnictw i przedstawicieli organizacji społecznych, a następnie wspólnej zabawy na Półwyspie Rybackim. Tutaj odbędą się konkursy, pokazy oraz degustacja potraw przygotowanych przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich.

O szczegółach imprezy będziemy Państwa informować na bieżąco. Jednakże już dzisiaj zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu.

(ab)

Agnieszka Barabasz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe