Złote Gody w Zakrzewie

  • 13.09.2022, 22:26
  • Janusz Justyna
Złote Gody w Zakrzewie
Wójt Gminy Zakrzewo Marek Buława oraz Dorota Murach – Zastępca Wójta i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego zaprosili siedem par na uroczystość jubileuszu pięćdziesięciolecia małżeństwa połączoną z ceremonią wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Takie wydarzenia są zawsze wyjątkowe – pełne emocji, wspomnień, refleksji i uczuć, niewiele jest bowiem par, które mogą pochwalić się aż tak długim stażem. Pięć dekad wspólnego życia to zarówno chwile wspaniałe i pełne radości, jak i te przepełnione smutkiem i łzami. Tak wspaniałe jubileusze, to nie tylko historia rodzin, ale również część historii całego społeczeństwa oraz gminy w której szanowni małżonkowie spędzili najwspanialsze lata swojego życia.

W związku z tym Złote Gody to także święto nas wszystkich.

Na wniosek władz gminy w tym roku siedmiu parom Prezydent RP przyznał Medale za Długoletnie Medale Małżeńskie, którymi odznaczył przybyłych wójt Marek Buława.

W tym roku byli to Państwo:

🎖 Zofia i Stanisław Gibek

🎖 Eugenia i Alfons Guhs

🎖 Teresa i Jan Ignasiak

🎖 Łucja i Roman Linda

🎖 Maria i Edwin Radowscy

🎖 Helena i Zdzisław Sobczak

🎖 Krystyna i Cyryl Staśkowiak

Wójt wraz z zastępcą złożyli jubilatom serdeczne życzenia, podziękowania i gratulacje oraz wręczyli specjalne prezenty. Była to też dobra okazja do wspólnego spędzenia czasu przy symbolicznym torcie i lampce szampana. Z okazji Złotych Godów dołączamy się do życzeń zdrowia, długich lat wspólnego życia i kolejnych wyjątkowych jubileuszy.

UG Zakrzewo

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe