MOW w Jastrowiu ma nowe sale dydaktyczne

  • 01.09.2022, 23:21
  • Agnieszka Barabasz
MOW w Jastrowiu ma nowe sale dydaktyczne
Podczas Powiatowej Inauguracji Roku Szkolnego, która odbyła się w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Jastrowiu, uroczyście oddano do użytku zmodernizowane pomieszczenia po dawnej stacji diagnostycznej. Dzięki zaadaptowaniu pomieszczeń MOW zyskał nowe sale dydaktyczne, w tym pomieszczenia do praktycznej nauki zawodu.

 

W Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Jastrowiu od 2021 roku funkcjonuje Branżowa Szkoła I Stopnia kształcąca w zawodzie kucharz. Dzięki decyzji władz powiatu złotowskiego oraz sfinansowaniu inwestycji przez samorząd powiatowy, placówka zyskała nowe pomieszczenia dydaktyczne. Wpłynie to na poprawę warunków nauczania w jastrowskim MOW.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: starosta złotowski Ryszard Goławski, wicestarosta Małgorzata Sameć, członkowie Zarządu Powiatu Złotowskiego: Ryszard Król, Henryk Trawiński i Wiesław Fidurski, jak również senator Adam Szejnfeld.

Koszt inwestycji, to nieco ponad 945 tys. zł (brutto) plus roboty dodatkowe (25,3 tys. zł – montaż okien w pomieszczeniach sanitarnych dla wychowanek i prawie 12 tys. zł – wykonanie terenów zielonych i rozebranie płyt jombo). Wykonawca robót – firma LADROK PHU Ladorucki Zbigniew z Pniewa.

(ab)

Agnieszka Barabasz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jili
Jili 06.09.2022, 20:54
Pan Fidurski w dalszym ciągu niczego nie zrozumiał.
Przyzwoici ludzie w takich przypadkach składają mandat.
żądamy zmian
żądamy zmian 03.09.2022, 12:30
Kościoły w powiecie też trzeba ścieśnić aby jeden kościół przekształcić na cele publiczne dla mieszkańców i zaadoptować na mieszkania dla Lekarzy czy przychodnię dla chorych na raka czy Sale Fizykoterapio-Sanatoryjne.
W GB już tak robią.Kościoły wybudowane zostały z naszych podatników podatków i możemy zaadoptować na cele najbardziej potrzebne a leczenie schorzeń Ludzi z całego powiatu to najistotniejsze.Księża mogą jak jehowy chodzić i nauczac.Jezus nie miał kościołów tylko pieszo chodził,nauczał i uzdrawiał ludzi.
Watykan nie ma nic do naszych budynków kościelnych.

Pozostałe