Turniej otworzył zastępca wójta Paweł Michalski w asyście dyrektora szkoły w Świętej, Mariusza Filipkowskiego. Pięściarze skrzyżowali rękawice w kilkunastu walkach, w kilku kategoriach wiekowych, z dobrej strony pokazali się młodzi zawodnicy MKLB Sparta Złotów, podpieczni trenera Tomasza Tetzlaff. Znalazło to odzwierciedlenie w wyróżnieniach po zakończeniu turnieju:
Najlepszy młodzik - Nikodem Betański (Sparta)
Najlepszy junior - Zuzanna Ligman (Chojnice)
Najlepszy technik - Jakub Łacheta (Sparta)
Najlepszy adept - Borys Betański (Sparta)
Najlepszy kadet - Jakub Gruszka (Chojnice)
Najlepszy senior - Marcin Grzechnik (Mazur Boxing Słupsk)
Odkrycie turnieju - Zosia Mielke (Sparta) - wielce trafiona decyzja, Zosia walczyła odważnie i skutecznie, choć to był jej pierwszy występ w ringu.
W barwach MLKB wystąpili ponadto: - walki pokazowe: Artem Shmatchenko i Bartosz Tetzlaff.
W obsadzie sędziowskiej wystąpili: Zbigniew Kaczmarczyk (supervisor) oraz Tomasz Matela, Tadeusz Krupa, Zenon Dyc, Mikołaj Tobera i Czesław Trusiński.
Sponsorzy turnieju: Mucha - izolacje natryskowe, Restauracja Pizzeria Millenium, Elektromal, Kantor Alis, Eldom, Kamido, Artus Nieruchomości, Fiedy-Trans, Urząd Marszałkowski Wielkopolski, Polisa Expert Centrum Ubezpieczeń, AR Kamilla Gałła, Unimetal Złotów.
Walki punktowane:
Zawodnik |
klub |
Werdyk |
Julia Wałdoch |
„Gruchała Boxing Team |
WO |
Weronika Iżykowska ------ |
KS „Ring „ Kociewie |
|
Jakub Runowski |
SKB Energa „Czarni” Sł. |
3 : 0 |
Mikołaj Jutrzenka ------ |
„Gruchała Boxing Team |
|
Oskar Nowosielski |
SKB Energa „Czarni” Sł. |
3 : 0 |
Aleksander Tomniak ------ |
„SAKO” Gdańsk |
|
Nikodem Betański |
MLKB „Sparta” Złotów |
2 : 1 |
Antonio Wawrzyniak ------- |
SKB Energa „Czarni” Sł. |
|
Bartosz Tetzlaff |
MLKB „Sparta „ Złotów |
Remis |
Nazar Usenko ------- |
ZKB Zbąszynek |
|
Igor Wolski |
KB „Mazur Boxing” Sł |
2 : 1 |
Mikołaj Zimorski ------- |
„Gruchała Boxing Team |
|
Maciej Strzelecki |
KB „Mazur Boxing” Sł. |
3 : 0 |
Kacper Jaskrowski --------- |
CKB”Potęznie” Ciechocinek |
|
Oliwier Andrukiewicz |
„SAKO” Gdańsk |
3 : 0 |
Jakub Pleszewicz -------- |
KS „Ring” Kociewie |
|
Paweł Gumkowski |
„SAKO” Gdańsk |
3 : 0 |
Marcin Grzechnik |
KB Mazur Boxing” Sł. |
|
|
|
|
iej
Napisz komentarz
Komentarze