Warto wiedzieć:

Sparta pokonała KP Piła

Po dwóch kolejkach Hydropex Sparta Złotów jest liderem w wojewódzkiej lidze juniorów starszych A2.

KP Piła - HYDROPEX Sparta Złotów 2:6 (0:3)

Juniorzy A2 Sparty Złotów rozegrali dzisiaj mecz w Pile z KP. Było to bardzo dobre spotkanie w wykonaniu spartan. Do przerwy złotowianie prowadzili 3:0, po trafieniach Adriana Tkacza, Jonasz Czarnotty i Huberta Ziółkowskiego. Po przerwie w dalszym ciągu przewagę posiadali goście, strzelając jeszcze 3 gole za sprawą Adriana Tkacza, Szymona Mierwińskiego i Marcina Manikowskiego. Niestety, przytrafiły się również błędy w grze obronnej zespołu i spartanie stracili po nich dwie bramki.

Sklad Sparty: bramkarz: Bartosz Bazylak, zawodnicy z pola: Oliwier Maślak, Krzysztof. Olszewski, Jakub Ratajczak, Marcin Manikowski, Szymon Mierwiński, Dominik Nochowicz,  Aleksander Oleśkiewicz, Mikołaj Stryszyk, Ryszard Wiącek, Hubert Ziółkowski, Damian Bębas, Jonasz Czarnotta, Maciej Rutkowski, Adrian Tkacz, Tobiasz Skrzypczyński , Artur Lupa. Trener Mariusz Ziatyk.