Spotkanie z młodymi piłkarzami

  • 09.08.2022, 10:19 (aktualizacja 12.08.2022, 22:43)
  • Janusz Justyna
Spotkanie z młodymi piłkarzami

Dzisiaj burmistrz Złotowa Adam Pulit spotkał  się z młodymi  piłkarzami i trenerami Sparty Hydropex Złotów, którzy wywalczyli awans do rozgrywek wojewódzkich. Burmistrz złożył gratulacje na ręce trenerów - Mariusza Ziatyka, Tomasza Wójcika i Piotra Kowalskiego. Prezes klubu Grzegorz Kasak i członek zarządu Marcin Pietkiewicz odebrali życzenia powodzenia w nowym sezonie.

iej

Janusz Justyna

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
KTOŚ
KTOŚ 11.08.2022, 10:05
PROMOCJA MIASTA NA PIERWSZYM MIEJSCU, A DZIECI W ZAMIAN ZA TO OSIĄGNIĘCIE OTRZYMUJĄ ODBLASK OD BURMISTRZA. BARDZO SŁABO PANIE BURMISTRZU.
otwórz oczy ziółko
otwórz oczy ziółko 11.08.2022, 12:04
Każde dziecko ma rodziców,którzy sa zobowiązani płacić za dziecko aż do 25-roku zycia.
Całe miasto z naszych podatków ma wam dawać ,a za co ?
Burmistrz ich nie urodził ale dał wczoraj Adamowi Z. tyle ile mógł.podziekowac a nie krytykowac.Do księdza idźcie po kase,maja nadmiar pieniedzy ,które wysyłaja do Watykanu..
brunerski
brunerski 17.08.2022, 09:33
"Każde dziecko ma rodziców,którzy sa zobowiązani płacić za dziecko aż do 25-roku zycia."
na dziecko się łoży,a nie za nie płaci...
i niekoniecznie do 25 roku życia,a do momentu skończenia edukacji (czyli bywa że krócej)
ktoś
ktoś 11.08.2022, 12:59
Tu nie chodzi o pieniądze tylko o podziękowanie dzieciom za osiągnięcie przysłowiowym cukierkiem.
Rodzice tych dzieci dają wiele, i te dzieci przez swoje osiągnięcie przyczyniają się do promocji miasta, wiele osób odwiedzi nasze miasto.
żenada
żenada 11.08.2022, 20:49
Taki jest sport panie ktoś,że za osiągnięcia w sporcie kierownictwo kadry nagradza najlepszych a nie Burmistrz.Po to kadra nauczycieli sportów jest opłacana przez Burmistrza(z naszych podatków) aby to wszystko prawidłowo działało.
Wiele osób przyczynia się do promocji swojego miasta bo tak trzeba bo to nasze miasto i każdy chce aby Turyści odwiedzali nasze miasto ale nie oczekują niczego w zamian ponieważ dumni jesteśmy,że tu mieszkamy i cieszymy się wszyscy gdy miasto pięknieje,że coś w naszym mieście się dzieje i że chcą do nas przyjeżdżac.najcześciej jest to wymiana ,że oni do nas a my do nich w odwiedziny.
Na Dzień Dziecka Burmistrz pamięta o dzieciach wszystkich bo wszystkie dzieci nasze są bez podziałów
Pochwalcie się swymi osiągnięciami,że należy ich oddzielnie wynagrodzić..

Pozostałe