Zostań Miss Wielkopolski 2022!

  • 04.08.2022, 23:39
  • Janusz Justyna
Zostań Miss Wielkopolski 2022!
Rusza nowa edycja największego konkursu piękności w województwie!

Rusza kolejna edycja konkursu Miss Województwa Wielkopolskiego. Jest to największy konkurs piękności w województwie Wielkopolskim. Edycja 2022 zapowiada się po raz kolejny jako największe wydarzenie tego typu w naszym województwie. 

Zwieńczeniem edycji 2022 będzie gala finałowa, która odbędzie się 4. października w Concordia Design w Poznaniu. Finał poprzedzą przygotowania - sesje, półfinał, nagrania. Kandydatki przed zgłoszeniem mogą zapoznać się z harmonogramem konkursu dostępnym na stronie www https://misswielkopolski.pl/harmonogram/

W nowej edycji konkursu nagrody przewidziane są dla wszystkich uczestniczek konkursu, a łączna suma nagród przekroczy ponad 50 tys zł. 

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://misswielkopolski.pl/zostan-miss

Kandydatka do tytułu Miss powinna spełniać warunki:

  • roczniki 1994-2008
  • stan cywilny - panna

Strony / social media konkursu

www: https://misswielkopolski.pl
instagram: https://www.instagram.com/misswielkopolski/
facebook: https://www.facebook.com/misswojwielkopolskiego

 

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe