Przebudowa miejsc postojowych

  • 01.08.2022, 11:09
  • Janusz Justyna
Przebudowa miejsc postojowych
Zakończono przebudowę miejsc postojowych przy ul. Floriańskiej w Krajence

 

rzy ulicy Floriańskiej w Krajence w pobliżu „Domu Strażaka” oraz ogródków działkowych zrealizowane zostało zadanie polegające na przebudowie miejsc postojowych. Przed działkami z betonowej kostki brukowej typu eko wykonany został plac manewrowy oraz miejsca postojowe. Następnie wykonawca, którym było Przedsiębiorstwo Budowlane Kamil Plak ze Złotowa zrealizował przebudowę miejsc postojowych przed budynkiem „Domu Strażaka” na powierzchni ok. 365m2. Na koniec przyległy teren został zniwelowany, obsiany trawą.

Równocześnie zarząd ROD im. Wincentego Witosa w Krajence przeprowadził wymianę furtki, bramy wjazdowej, ogrodzenia działek.

Koszt realizacji zadania ok. 204 tys. zł.

Paweł Brzeziński

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janek
Janek 02.08.2022, 05:26
Tylko nie rozumiem, dlaczego miejsca zlokalizowano pod budynkiem a nie po przeciwnej stronie?! Teraz zajeżdżając na parking trzeba obejść z tyłu stojące wcześniej samochody. Bo - jak to zwykle bywa - nie zostawią odpowiedniej odległości od muru.
PS. No, może z wyjątkiem miejsca dla niepełnosprawnych.

Pozostałe