Łydka Grubasa!

  • 02.07.2022, 14:49 (aktualizacja 03.07.2022, 23:08)
  • Janusz Justyna
Łydka Grubasa! ZDK Pusta scena EEF, ale tylko na czas burzy, potem było szaleństwo!
Pogoda sprawiła organizatorom Euro Eco Festivalu dużego psikusa. W piątek niemalże w okolicy rozpoczęcia części koncertowej nad miastem rozszalała się burza

Burza szła w sukurs osobom narzekającym na poziom koncertów tegorocznej edycji EEF. Wydawało się, że piątek jest już stracony dla spragnionych muzyki, przynajmniej części złotowian. Tymczasem burza ustąpiła i pracownicy Złotowskiego Domu Kultury podjęli próbę rozpoczęcia opóźnionej części koncertowej z programu otwarcia EEF. I udało się, i to z nawiązką. Na koncercie zespołu Łydka Grubasa szalały tłumy jakich Złotów dawno nie widział. To zadało kłam tym, którzy uważali, że program EEF to porażka... A przed nami sobotni zestaw koncertowy i występ Witka Muzyka Ulicy, oprócz tego wystąpią Nadmiar i Tabu. 

red

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kin
Kin 04.07.2022, 08:38
Skończył się Eyro Eco ale nie skończyła się "promocja " Złotowa.Na stronie głównej Onet.pl duży artykuł o złotowskim szpitalu.Mieliśmy "złotowskie zdroje" a teraz mamy "złotowskie zdrowie".Obciach na calą Polskę.
o rety
o rety 03.07.2022, 14:47
Łydka grubasa to tylko Rykowisko i hałas.Całkowity brak szacunku dla publiczności.Po pustych wsiach mogą grać.

Pozostałe