Załamanie pogody

  • 01.07.2022, 20:16 (aktualizacja 01.07.2022, 21:13)
  • Janusz Justyna
Załamanie pogody

Upalny dzień w szybkim czasie zamienił się w dzień burzowy! Silny wiatr poczynił w Złotowie spore szkody, na ulicach i chodnikach leży dużo połamanych gałęzi. Na parkingu przy al. Piasta drzewo zwaliło się na zaparkowane tam auto, powodując jego uszkodzenie. Szczęśliwie nikogo tam nie było... Burza zakłóciła także otwarcie Euro Eco Festivalu, pierwszy koncert odwołano... Obecnie aura nieco się uspokoiła, zapewne organizatorzy EEF podadzą informację, co z kolejnymi koncertami. Z relacji  internetowej wynika, że kolejne koncerty doszły do skutku.

iej

Janusz Justyna

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
noce parne
noce parne 01.07.2022, 22:33
Potężna była ta burza z bardzo silnym wiatrem.Ucierpiało kilka samochodów i przewróciło kilka drzew.Dobrze,ze nikt nie został ranny.
Wczoraj była burza na Śląsku,w Mysłowicach grad wielkości 5zł powybijał kilkanaście szyb w oknach.
Meteo zapowiadają kolejne burze.

Pozostałe