Skatepark w Zakrzewie?

  • 17.06.2022, 23:09
  • Janusz Justyna
Skatepark w Zakrzewie?
Najprawdopodobniej już wkrótce tereny rekreacyjne przy zakrzewskiej promenadzie wzbogacą się o kolejną atrakcję.

 

Władze gminy planują budowę skateparku. Teren pod przyszłą inwestycję został wytypowany na działce bezpośrednio sąsiadującej z siłownią napowietrzną przy ścieżce na promenadzie w Zakrzewie. Szczegóły Wójt Gminy Zakrzewo Marek Buława omawiał z przewodniczącą Komisji Edukacji, Kultury Fizycznej i Spraw Społecznych Rady Gminy Zakrzewo Dorotą Kowalczyk.

Planowana inwestycja sprawi, że tereny nad Jeziorem Proboszczowskim wzbogacą się o kolejny ciekawy element, który da nowe możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu młodzieży z terenu gminy.

UG Zakrzewo

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
do przemyślenia
do przemyślenia 18.06.2022, 14:28
A czy nie lepiej ,w Zakrzewie naokoło jeziora zrobić tory kolejowe,wąskotorowe z wagonikami dla turystów (jak w Poznaniu?) W innym miejscu ,na poboczu zrobić skatepark.
Kolejka wąskotorowa przynosiłaby z biletów ,wpływ do kasy Gminy a to byłoby działaniem,jako dobrym zarządzaniem dla Gminy i coś innego niż te boiska przeróżne tylko dla chłopaków.
Pomyślcie o wszystkich mieszkańcach i o Turystach.

Pozostałe