Promile w szpitalu

  • 06.06.2022, 22:14
  • red
Promile w szpitalu

Dziś po północy policjanci podjęli interwencję w szpitalu w Złotowie po zgłoszeniu pacjentki, która podejrzewała, że lekarz dyżurujący może być pod wpływem alkoholu. Sprawdzono stan trzeźwości wskazanego lekarza, w organizmie miał blisko promil alkoholu. Pod nadzorem prokuratury wyjaśniane będą wszystkie okoliczności tego zdarzenia.... Lekarz - wiek 50 lat, w trakcie interwencji przebywał w SOR.

Informacja z KPP Złotów

red

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jestem za a nawet przeciw
jestem za a nawet przeciw 09.06.2022, 16:16
Napił się wódki,ponoć o 1-szej w nocy. A ,że nic nie jadł to poczuła pacjentka i zaraz na policje.Czasami wódka odstresowuje. Powinny być widełki alk.od do dozwolone
a od do niedozwolone,Tak jest w Stanach,że po piwie wolno wsiąść za kierownice .Tak wypadków mniej niż u nas.
pacjent
pacjent 07.06.2022, 10:50
Jaki pan, taki kram. Z nerwów się biedaczyna upił, bo nie dostaje 40 tys. jak pan dyrektor szpitala albo jak nadzorujący szpital starosta. Sami swoi, kruk krukowi oka nie wykole, a my mamy przecież prywatną służbę zdrowia, czyż nie?
Szpryca
Szpryca 07.06.2022, 05:34
Bezimienny te lekarz czy jak?

Pozostałe