Gratulujemy panie Eugeniuszu

  • 17.05.2022, 22:32 (aktualizacja 17.05.2022, 22:35)
  • Janusz Justyna
Gratulujemy panie Eugeniuszu E. Orman – zasłużony działacz LOKu ze Złotowa podczas uroczystości w Poznaniu otrzymał tytuł honorowego członka ligi
W gronie zasłużonych dla LOKu znalazł się działacz ze Złotowa

W czwartek 12 maja 2022 r. w budynku LOK Dom Żołnierza w Poznaniu im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego odbyło się III Posiedzenie Plenarne Wielkopolskiego Zarządu Wojewódzkiego Ligi Obrony Kraju, połączone z wręczeniem medali, odznaczeń – dla zasłużonych sympatyków, działaczy, przedstawicieli służb mundurowych, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich dla uczczenia 77. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej Europie. Wśród odznaczonych znalazł się szef rejonu pilsko-złotowskiego LOK – Eugeniusz Orman. Głównym punktem wydarzenia był koncert charytatywny na rzecz Ukrainy, zorganizowany przez Wlkp. Organizację Wojewódzką LOK w Poznaniu we współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem „Warto Razem”. W ramach koncertu wystąpił wirtuoz skrzypiec Artur Banaszkiewicz oraz Dominik Górny, sekretarz Towarzystwa im. H. Cegielskiego.

iej

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe