Perła Samorządu odchodzi

  • 30.03.2022, 16:47 (aktualizacja 30.03.2022, 17:07)
  • Janusz Justyna
Perła Samorządu odchodzi

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej Złotowa radni podjęli decyzję o odwołaniu skarbnik Jadwigi Skórcz. Pani Jadwiga odchodzi na emeryturę, stąd konieczność podjęcia takiej uchwały. Padło wiele słów podziękowań, wręczono wiązanki kwiatów... Przypomnijmy, że pani J. Skórcz była dwukrotnie laureatką konkursu Perły Samorządu.

Trwa nabór nowego skarbnika, jak na razie bezskuteczny... 

iej

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
to Chołodowską na skarbnika niech się wykaże
to Chołodowską na skarbnika niech się wykaże 31.03.2022, 09:55
po za budżetem dostaje pieniądze od Burmistrza,M.Chołodowska (tylko za co jak ona za nic nie odpowiada) .Pensja głównej księgowej-skarbnika musi być wysoka.
Janek
Janek 31.03.2022, 10:52
Jak można takie bzdury pisać? Wystarczy trochę wiedzy. Widać buźka myślą nie zmęczona
Paweł
Paweł 31.03.2022, 16:11
Wielki przewodniczący rady nie bąknął ani słowa. Pierwszy raz w historii rady nie powitał burmistrza i gości, tylko radnych. Były naczelnik, który zatrudniał panią skarbnik nie zdobył się na słowo dziękuję. Jacy to mali ludzie zasiadają w radzie. Wstyd
Buta i arogancji ciąg dalszy
Buta i arogancji ciąg dalszy 31.03.2022, 20:13
Nie mali tylko to jest prostactwo.No cóż na role się tylko nadają do PGR bo nadal słoma z ich butów wyłazi. Kołek zawsze będzie kołkiem.
To tez świadczy o niskim poziomie Rady Miejskiej skoro takiego przewodniczącego wybrali.Wstydzcie sie tez Radni za takich prostaków.
Janek
Janek 30.03.2022, 19:43
Tak, bo ta praca to nie miód! Wymagania kwalifikacyjne, duża odpowiedzialność, a pieniądze nieduże. Poza budżetem można zarobić więcej. Gdyby było inaczej niż mówię, to nabór byłby skuteczny. Pani Jadwigo, życzę duże odpoczynku na zasłużonej emeryturze.
i do przodu
i do przodu 30.03.2022, 17:58
To są bardzo trudne chwile dla obu stron.To tak się trudno rozstać,przykrość ,łzy cisną się do oczu ,choć krąży powiedzenie,że nie ma osób niezastąpionych ale to co mamy to wiemy a co będzie to jedna niewiadoma.
Aby tę perełkę,mógł ktoś zastąpić to potrzebna jest osoba po studiach ekonomicznych i z dyplomem biegłej księgowej.
Życzę powodzenia obu stronom.

Pozostałe