Sesja ostatniej szansy

  • 21.03.2022, 21:59 (aktualizacja 22.03.2022, 18:07)
  • red
Sesja ostatniej szansy

Dzisiaj grupa radnych Rady Miejskiej Złotowa złożyła do burmistrza Adama Pulita wniosek o wprowadzenie do projektu uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasto Złotów na lata 2022-2026 zadania wieloletniego pn. "Przebudowa parkingu wraz z reorganizacją ruchu przy SP nr 3 od ul. Kr. Jadwigi". Był to zarazem wniosek o zwołanie Sesji Nadzwyczajnej Rady Miejskiej Złotowa na dzień 22 marca 2022, gdzie wspomniany wniosek mógłby być wprowadzony do projektu WPF. Wniosek podpisali radni: Łukasz Piosik, Stanisław Wojtuń, Janusz Justyna, Maciej Zając, Agnieszka Jęsiek-Barabasz, Krzysztof Kulasek, Grzegorz Kolera, Roman Głyżewski i Henryk Golla. O zwołanie sesji skutkiem wniosku do przewodniczącego Rady Miejskiej Jakuba Pieniążkowskiego wystąpił burmistrz Adam Pulit.

Wkrótce pojawiło się zarządzenie Przewodniczącego Rady Miejskiej Złotowa Jakuba Pieniążkowskiego w sprawie zwołania Nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej Złotowa w dn. 22 marca 2022 r. na godz. 8.00. W programie sesji jest podjęcie uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasto Złotów na lata 2022-2026.

O tym, czy WPF uchwali ostatecznie rada z datą graniczną 22 marca 2022, czy też potem Regionalna Izba Obrachunkowa okaże się już we wtorek rano.

red

red

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dużo zmian nadchodzi
dużo zmian nadchodzi 22.03.2022, 20:41
No a kiedy ostatnia szansa Putina? zobacz na www.planeta.pl i jasnowidz Wojciech Glanc przewiduje cenę chleba ,poczytaj...

Pozostałe