Złote Gody, czyli miłość przez lata!

  • 18.03.2022, 22:42 (aktualizacja 18.03.2022, 23:25)
  • Janusz Justyna
Złote Gody, czyli miłość przez lata!
18 marca 2022 r. odbyła się uroczystość poświęcona pięknemu jubileuszowi długoletniego pożycia małżeńskiego mieszkańców naszego miasta, za które postanowieniem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej przyznane zostały medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

Serdeczne gratulacje należą się Państwu

❤️ Agacie i Kazimierzowi Kalina, którzy związek małżeński zawarli 07 sierpnia 1971 r. w Złotowie,

❤️ Bożenie i Janowi Pietrzakom, którzy związek małżeński zawarli 10 lipca 1971 r. w Złotowie,

❤️ Teresie i Janowi Wachowskim, którzy związek małżeński zawarli 11 września 1971 r. w Kleszczynie,

Pół wieku wspólnego życia świadczy o miłości rodzinnej, wierności, wzajemnym szacunku i zrozumieniu - o trwałości rodziny. To czas zwykłych, codziennych spraw a jednocześnie ważnych wydarzeń, czas przeżyć radosnych i smutnych, wyrzeczeń i kompromisów, które jeszcze bardziej umacniają więzi rodzinne i sprawiają, że żyje się lepiej.

Na zakończenie składamy Wam Czcigodni Jubilaci najserdeczniejsze, płynące z głębi serca, życzenia długich lat dobrego zdrowia, pomyślności oraz zadowolenia we wspólnym życiu.

Janusz Justyna

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe