Sesja bez radnych

  • 09.03.2022, 15:18 (aktualizacja 09.03.2022, 15:32)
  • red
Sesja bez radnych
Dzisiaj miała się odbyć sesja nadzwyczajna Rady Miejskiej Złotowa

Niestety, za stołem sesyjnym zasiadło zaledwie pięciu radnych - R. Głyżewski, J. Justyna, M. Zając, St. Wojtuń oraz przewodniczący J. Pienązkowski. Z uwagi na tak słabą frekwencję przewodniczący sesję otworzył i przerwał do następnego terminu, w przyszłym tygodniu. W sali sesyjnej tym razem obecny był burmistrz, jego zastępczyni, skarbnik, sekretarz, radca prawny...  Radni mieli szansę, by wreszcie podjąć uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej na 2022 rok, w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2022-2026 oraz podjąć uchwałę w sprawie przystąpienia do ZIT - Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Nic z tego. Póki co, ogłaszanie przetargów, rozpoczynanie inwestycji odpłynęło na kolejny tydzień.

red

red

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
czytelnik
czytelnik 18.03.2022, 08:52
Dziwny protest radnych, jak chcą się bawić to trzeba zakupić klocki , gdzie tu odpowiedzialność. Dorośli nie tak załatwiają sprawy. To wygląda tak, nie bawię się, zabieram zabawki i idę do domu. To chyba taka jedyna Rada Miejska w tym powiecie a może i kraju. Trzeba siadać do stołu i rozmawiać i tyle to podstawowy obowiązek radnych. Chyba że epidemia.
zazdrosny Wełniak miesza najwięcej
zazdrosny Wełniak miesza najwięcej 18.03.2022, 13:59
Czytelniku dobrze mówisz ale sęk w tym,że oni nic nie potrafią wyliczyć, nawet rok do przodu a co dopiero na trzy lata do przodu aby na taki okres zabezpieczyć pieniądze na poszczególne inwestycje.Oni chcą aby Burmistrz im powyliczał a oni będą obalać te wyliczenia,że za dużo ,podobnie jak kłócili się o wodociągi a nie mieli racji bo nie znają ekonomii ani zasad księgowości ani obliczania procentów i odsetek.Potrafią wyliczyć ; podłoga razy drzwi. tak na swoje "widzi mi się".
Pojęcia zielonego nie mają ,co to jest matematyka ale diety chcą coraz większe.
4
4 15.03.2022, 23:55
Diety do zwrotu
skarbnik  lasu
skarbnik lasu 09.03.2022, 23:33
trzynastkę wypłacili juz czy czy nie , co to ma być ?wypłacic natychmiast!
co to za perfidni Radni
co to za perfidni Radni 09.03.2022, 17:33
To tak można sobie przychodzić lub nie bez żadnych konsekwencji prawnych ? Co to za praca? jak w grupach plemiennych.
Okiełznać tego nie może najbardziej opłacana w UM Małgorzata Chołodowska?,czyżby była bez kwalifikacji potrzebnych na tym stanowisku ?
Panie Goławski może pospacerowałby Pan do Burmistrza i wraz z Radcą prawnym,wypowiedzieć UCIĄŻLIWYM RADNYM POSADY I WYPOWIEDZIEĆ WYPŁATY DIET.,za naruszenie obowiązków służbowych i wstyd dla mieszkańców,którzy muszą patrzeć na tak nieudolnych radnych.Dokoptować zawsze można Radnych,tymbardziej,że niedawno rozpoczął się Nowy Rok. A może odwołac Radnych przez Sąd?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 15.03.2022, 07:37
Aleś Ty głupi aż mi Ciebie żal. A może tak odwołać leśniczego który nie przychodzi na sesję ani żaden pracownik a dodatki specjalne dostają i to nie małe cymbale.
ami
ami 16.03.2022, 15:53
Tylko bez obrażania kołtunie.Masz komentowac artykuł a nie obrażać osób,które wypowiadają swoje zdanie.
Ze wsi jesteś i na wieś wrócisz gnoojuu.
Pewnie radnym,wrednym jestes i tylko tyle umiesz co napisałeś.> jak skonczyłeś 6 klas podstawówki to spierdddalaaj stąd pomiocie zawistny.
za duzo kłopotów z radnymi
za duzo kłopotów z radnymi 09.03.2022, 17:51
Nadzór nad Radnymi ma WOJEWODA WIELKOPOLSKI poprzez SEJMIK WOJEWODY-(przez Pana Henryka Szopińskiego)-wręczyć P.H.Szopińskiemu aby skarge i odwołanie radnych ,dostarczył Wojewodzie Wielkopolskiemu.
Potem ogłosic Nabór Radnych.

Pozostałe