Zatrzymany za narkotyki

  • 01.02.2022, 17:38
  • Janusz Justyna
Zatrzymany za narkotyki
Zabezpieczenie środków psychotropowych i psychoaktywnych oraz zatrzymanie mężczyzny, to efekt działań funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Okonku, które miało miejsce w połowie stycznia tego roku. Podczas sprawdzenia mieszkania policjanci znaleźli marihuanę oraz amfetaminę. Narkotyki zostały ukryte w różnych częściach mieszkania oraz w kojcu dla psa.

W połowie stycznia tego roku, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji w Okonku prowadząc czynności związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, iż jeden z mieszkańców gminy Okonek, posiada w swoim mieszkaniu narkotyki. W trakcie sprawdzenia lokalu mieszkalnego należącego do 43-letniego mężczyzny, policjanci w jednym z pokoi znaleźli foliowy worek z zawartością suszu roślinnego. Na zewnątrz posesji w kojcu dla psa schowany był kolejny woreczek z zawartością zielonego suszu. Z uwagi na uzasadnione podejrzenie, że mężczyzna w pozostałych pomieszczeniach oraz na terenie posesji może posiadać więcej zabronionych substancji, policjanci do działania zaangażowali policyjnego psa, specjalizującego się w wyszukiwaniu narkotyków. Czworonożny funkcjonariusz wskazał kolejne miejsce ukrycia narkotyków, tym razem w komodzie. Był to woreczek z zawartością białego proszku o wadze ok. 30gramów.

Przeprowadzone przez mundurowych badanie znalezionych substancji wykazało, że zabezpieczone środki to marihuana o wadze blisko 80 gramów oraz amfetamina.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

mł.asp. Damian Pachuc

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bartek
Bartek 02.02.2022, 11:20
Narkotyki pewnie sprowadzone ze złotowa, najbardziej przestepczego miasta w powiecie

Pozostałe