Witaj Lauro!

  • 13.01.2022, 21:29
  • Janusz Justyna
Witaj Lauro!
W poniedziałek 10 stycznia w Urzędzie Gminy i Miasta w Jastrowiu Zastępca Burmistrza Agnieszka Głyżewska – Klofik uroczyście przywitała naszą nową mieszkankę Laurę

 

Laura w gronie najbliższych osób: dumnych rodziców Pani Mileny i Pana Łukasza oraz starszej siostry Nikoli odebrała pakiet powitalny wraz z listem gratulacyjny od Burmistrza Gminy i Miasta Jastrowie Piotra Wojtiuka. Rodzicom i siostrze życzymy samych szczęśliwych chwil i dużo zdrowia.

W nowym roku Laura jest pierwszym dzieckiem uroczyście powitanym w ramach akcji „Witaj w Gminie Jastrowie”, kolejne wnioski już czekają na rozpatrzenie. Udział w akcji wiąże się jedynie z koniecznością wypełnienia prostego wniosku – do poprania tutaj Publikowanie wizerunku wnioskodawców oraz ich dzieci jest dobrowolne i odbywa się tylko wówczas gdy Państwo sobie tego życzycie.

Zachęcamy do udziału w akcji, szczegóły znajdziecie Państwo: tutaj

UGiM Jastrowie Małgorzata Krause

 

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Józek Kopytko
Józek Kopytko 14.01.2022, 20:36
Jak na razie więcej zgonów jak narodzin, tragedia

Pozostałe