2 miliony dla powiatu złotowskiego

  • 13.01.2022, 21:17 (aktualizacja 16.01.2022, 22:07)
  • Janusz Justyna
2 miliony dla powiatu złotowskiego
Starosta złotowski Ryszard Goławski gościł radnego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Adama Bogrycewicza

Podczas spotkania omawiano tematy związane z rozwojem powiatu złotowskiego. Radny przekazał dobre informacje dotyczące finansowania inwestycji drogowych na terenie powiatu. – Samorząd Województwa Wielkopolskiego ma zabezpieczone w budżecie 2 mln zł na dotację dla Gminy Jastrowie. Środki te będą przeznaczone na roboty drogowe przy ul. Wojska Polskiego (droga wojewódzka 189) w Jastrowiu – powiedział radny Adam Bogrycewicz.

Prace drogowe obejmą: frezowanie nawierzchni, rozbiórka podbudowy: krawężniki, zjazdów i chodnika, ustawienie krawężników, wykonanie podbudowy oraz nawierzchni chodnika i zjazdów, ułożenie siatki szklano-węglowej, wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego i ścieralnej z SMA, wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego. Prace te będą prowadzone w związku z przebudową kanalizacji deszczowej, którą będzie realizowała Gmina Jastrowie.

(ab)

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Leszcze
Leszcze 13.01.2022, 21:47
A czym on się do tego przysłużyli ? Niczym.
Kościak
Kościak 15.01.2022, 15:47
Monitowali!

Pozostałe