Śmierć na torach

  • 11.01.2022, 19:38 (aktualizacja 11.01.2022, 19:44)
  • Janusz Justyna
Śmierć na torach
Dzisiaj przed godz. 12.00 na torze trasy Złotów-Krajenka doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia - śmierć poniósł 45-letni mężczyzna

Jak poinformował PAP Radosław Śledziński z zespołu prasowego PKP PLK, "osoba nieuprawniona, poza przejściami, poza przejazdami, w miejscu do tego nieprzeznaczonym weszła pod pociąg relacji Gdynia - Kostrzyn". Damian Pachuc  z KPP w Złotowie poinformował, że śmierć na torach poniósł 45-letni mężczyzn. W pociągu znajdowało się 30. pasażerów, którzy jeszcze przed wznowieniem ruchu, przesiedli się do autobusów. Przez kilka godzin w miejscu zdarzenia pracowała policja i prokuratura, ale na razie nie wiadomo dlaczego potrącony mężczyzna znalazł się na torach. Maszynista, jak wykazało badanie, był trzeźwy.

red

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe