Podziękowania dla pani doktor

  • 30.12.2021, 22:36 (aktualizacja 30.12.2021, 23:40)
  • Janusz Justyna
Podziękowania dla pani doktor Julita Milczyńska
31 grudnia 2021 r. na zasłużoną emeryturę przechodzi doktor Małgorzata Paluszak-Jutrzenka z Zakrzewa, lekarz rodzinny także wielu mieszkańców z terenu gminy Lipka.

 

Za Jej trudną i wyjątkową służbę dziś osobiście podziękował Jubilatce wójt Przemysław Kurdzieko kierując na ręce pani doktor pamiątkowy, okolicznościowy grawerton, kwiaty i serdeczne podziękowania od wszystkich pacjentów z terenu Lipki. Podziękowania i kwiaty trafiły także do personelu medycznego ośrodka przy ulicy Sportowej.

Dziękujemy za wieloletnią służbę w pracy medycznej, wielkie serce, wrażliwość, zrozumienie i troskliwą opiekę. Na emeryturze życzymy dużo zdrowia, pomyślności i sukcesów.

Wdzięczni pacjenci

UG Lipka, tekst i foto: Julita Milczyńska

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe