Pamięć o Powstaniu

  • 28.12.2021, 10:20 (aktualizacja 28.12.2021, 12:12)
  • Janusz Justyna
Pamięć o Powstaniu Koncert był rejestrowany i niebawem będzie dostępny w sieci
W poniedziałek w Kaplicy Pamięci przy ul. Staszica w Złotowie odbyła się II część Koncertu Pamięci przygotowanego przez Stowarzyszenie Dom Kultury im. Henryka Piosika z inicjatywy Muzeum Ziemi Złotowskiej. Koncert wpisywał w się w obchody Narodowego Dnia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego

Koncert odbył się w odnowionych wnętrzach kaplicy, miał charakter kameralny, zdobywając uznanie publiczności. Kierownik muzyczny wydarzenia -  Łukasz Piosik zebrał zespół muzyków i wokalistów wysokiej klasy, co gwarantowało świetną jakość występu. Jako pierwszy wystąpił Dawid Krzyk, po nim śpiewały - Klaudia Marzec i Barbara Wielebska, solo i w duecie. Wokalistom towarzyszyli muzycy: Daniel Pradella (f), Kasper Łbik (git. bas), Maciej Domagalski (dr), Marek Szczepański (trąbka), Mikołaj Wienke (saks. alt) i Bartek Halicki (puzon), obsługa koncertu - Stanisław Ogorzałek.

Koncert "Koncert Pamięci" finansowała Gmina Miasto Złotów.

 

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
e-widz
e-widz 30.12.2021, 09:02
A to był koncert dla dwóch pracowników muzeum i dwóch osób im towarzyszących? Imponująca widownia.
MsM
MsM 28.12.2021, 13:47
Pamięć jak najbardziej, muzyka potrzebna ale czy na tym ma się kończyć szerzenie kultury. Przecież to mikro wydanie. Zresztą nie wszyscy tym żyją a od miasta, jego władz oczekują poprawy sytuacji w mieście. Jeśli tak będzie to i na ważne dla Polski i ludzi wierzących wydarzenia kulturalne, będzie przychodziło znacznie więcej osób. Z całym szacunkiem ale pan Kulasek czy Wełniak mogą przychodzić ubrani jak chcą ale nie oni powinni stanowić wzoru dla promowania pamięci i kultury w mieście. Brawa dla organizatora, całej ekipy i głównego specjalisty, aranżera tych występów.
do rozwagi
do rozwagi 28.12.2021, 12:37
Artyści super.Gratulacje.Ale pan Łukasz Piosik powinien być zawsze punktualny a jak prowadzi koncert to nie rozkojarzony i nieprzygotowany.Irytuje to widownie jak również jako radny jest także niezdyscyplinowany i spóźnialski.
Nawet jak była TV Asta spóźnił się kilkanaście minut,a Wełniak pół godziny ,także Krz.Kulasek spóźnialski ,przybiegł w nadmuchanej kolorowej kurtce,niby pajac.Wstyd.
Komu chcecie zaimponować takim zachowaniem? to prostactwo.
Panie Przewodniczący Rady Miejskiej Pieniążkowski Uchwałę koniecznie trzeba wprowadzić od Nowego Roku i za spóźnianie ,nawet 5 minut obciąć 25% diety radnego.
Nie może być takiego lekceważenia pozostałych Radnych jak również w przypadku Piosika lekceważenia widowni i w dodatku ,stanie i nie wie co powiedzieć,chaotyczny,rozkojarzony i nieprzygotowany,plecie głupstwa niczym na próbie przed koncertem. Nieskoordynowany Piosik.
Piosik na minus
Piosik na minus 28.12.2021, 14:20
Niestety muszę się zgodzić.
Jeśli zaś idzie o p. Piosika, to to samo było podczas koncertu kolęd. Jego przemowa na temat tego kto go nie lubi zrobiła złe wrażenie i zepsuła pierwszą część koncertu. Była wręcz żenująca. Zwłaszcza, że chwilę wcześniej mówił, że są święta i powinniśmy się szanować i wybaczać winy...
Czy mógłby Pan skupić się na muzyce i porzucić te "polityczne" wycieczki? Nikomu one nie służą. Gorzej - obrzydzają ciekawe wydarzenia
Piotr
Piotr 29.12.2021, 14:32
Tylko Pan Łukasz potrafi wyrazić otwarcie w radzie miasta. Zachęcam do wysłuchania dzisiejszej sesji.
Tr
Tr 28.12.2021, 22:55
W końcu ktoś to powidzisł
w2d
w2d 28.12.2021, 15:21
co ty pierdooolisz?
Prośba
Prośba 28.12.2021, 15:54
ADM. Proszę zdjąć wulgarny komentarz w2d

Pozostałe