Paczuszki dla Maluszków!

  • 24.12.2021, 11:46 (aktualizacja 24.12.2021, 11:52)
  • Janusz Justyna
Paczuszki dla Maluszków!
W parafii pw. św. Rocha w Złotowie 21 grudnia 2021 r. zakończono akcję "Paczuszka dla Maluszka"

Dary zostały przekazane 23 grudnia 2021 r. do Domu Dobrego Pasterza dla Samotnych Matek w Żołędowie. Rycerze Kolumba - organizatorzy akcji są ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy włączyli się w dzieło pomocy dzieciom za ich otwartość serc niesienia pomocy tym najmniejszym. Wasza hojność zaskoczyła nas bardzo pozytywnie, nie spodziewaliśmy się takiego odzewu i ilości darów, które otrzymaliśmy. Przekazaliśmy około 50 paczek różnej wielkości.

W imieniu sióstr Pasterek oraz ich podopiecznych wszystkim Darczyńcom, Koordynatorom Akcji oraz całej Fundacji Małych Stopek życzymy Wesołych, spokojnych i Błogosławionych Świat Bożego Narodzenia.

Parafia św. Rocha Złotów

Janusz Justyna

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe