Wizyta u emerytów, rencistów i inwalidów

  • 09.12.2021, 23:54
  • Janusz Justyna
Wizyta u emerytów, rencistów i inwalidów
Przy okazji wizyty w Lipce pani Poseł Marta Kubiak znalazła również czas by odwiedzić lipkowskich emerytów, rencistów i inwalidów

Wraz z wójtem Przemysławem Kurdzieko zagościła na okolicznościowym spotkaniu seniorów. A to z kolei było okazją do wyróżnienia par małżeńskich, które wspólnie należą do Koła, a obchodziły w tym roku 40- i 45-lecie pożycia małżeńskiego. Wyróżnionymi byli tym razem: Teresa i Kazimierz Jaszczyk, Elżbieta i Zygmunt Gliwa oraz Renata i Daniel Dubaj. Pani poseł przyłączyła się do życzeń i gratulacji złożonych emerytom przez wójta i szefową Koła Janinę Włodarczak. My także – życzymy wielu wspólnych lat i zdrowia.

UG Lipka

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe