Wspólna Zielona Przestrzeń

  • 03.12.2021, 23:46
  • Janusz Justyna
Wspólna Zielona Przestrzeń
Gmina Zakrzewo zakończyła realizację zadania „Wspólna Zielona Przestrzeń – stworzenie niewielkiego miejsca do odpoczynku wypełnionego zielenią z miejscami do siedzenia” w ramach programu „Błękitno-zielone inicjatywy dla Wielkopolski”.

 

W ramach realizacji projektu w sołectwie Drożyska Wielkie i sołectwie Stara Wiśniewka została zagospodarowana niewielka przestrzeń, poprzez wyrównanie terenu i obsadzenie różnorodną roślinnością, a także wytyczono ścieżki obrzeżami, które następnie obsypano żwirem. Tak zagospodarowany teren pozwoli mieszkańcom Drożysk Wielkich i Starej Wiśniewki wypoczywać ciesząc się urokami otaczającej roślinności.

Zadanie współfinansowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach Programu pn. „Błękitno-zielone inicjatywy dla Wielkopolski”. Kwota otrzymanej dotacji: 8 000,00 zł.

UG Zakrzewo

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe