Świąteczna Zbiórka Żywności

  • 03.12.2021, 23:37
  • Janusz Justyna
Świąteczna Zbiórka Żywności
26 i 27 listopada w sklepach na terenie gminy Zakrzewo odbyła się Świąteczna Zbiórka Żywności pod nazwą „Święta godne, a nie głodne!” organizowana przez Federację Polskich Banków Żywności.

 

Tegoroczna zbiórka była współorganizowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zakrzewie. W specjalnie oznaczonych i przygotowanych koszach, dzięki życzliwości i pomocy harcerzy ,,43 Grunwaldzka Drużyna Harcerska Białe Wilki” ze Szkoły Podstawowej w Zakrzewie, jak i obsługi sklepów, udało nam się zebrać 134,6 kg żywności.

Przeważającą ilość zgromadzonych towarów stanowiły: makarony, ryże, kasze, mąki, cukry, oleje i słodycze oraz konserwy mięsne i rybne, nabiał, przetwory warzywne i owocowe, napoje oraz kawy i herbaty. Jak co roku zebrane podczas zbiórki produkty trafią przed Świętami Bożego Narodzenia do osób najbardziej potrzebujących z terenu naszej gminy.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zakrzewie pragnie podziękować za zaangażowanie i pomoc w zorganizowanie Świątecznej zbiórki harcerzom ,,43 Grunwaldzka Drużyna Harcerska Białe Wilki”, właścicielom i obsłudze sklepów :

🔸 Sklep Spożywczo–Przemysłowy ,,Anatol” Wojciech Bielecki w Zakrzewie,

🔸 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Szopińscy" w Zakrzewie,

🔸 Gross Aniela - Sklep Spożywczo – Przemysłowy w Zakrzewie,

🔸 FH Frasta Magdalena Szczodra-Zdrenka w Starej Wiśniewce,

🔸 Sklep Spożywczo-Przemysłowy w Śmiardowie Złotowskim,

🔸 Sklep Spożywczy ABC w Głomsku.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom – mieszkańcom gminy Zakrzewo, którzy pomimo trudnych warunków związanych z pandemią COVID – 19 nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących wsparcia, okazując życzliwość i otwarte serce.

Monika Przybyła - Kierownik GOPS

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe