Sukces Grzegorza Mrozika

  • 29.11.2021, 18:40 (aktualizacja 04.12.2021, 15:33)
  • Janusz Justyna
Sukces Grzegorza Mrozika Nagrodzone zdjęcie G. Mrozika
25 listopada 2021 r. Zarząd Województwa Wielkopolskiego podjął uchwałę w sprawie zatwierdzenia protokołu prac Jury konkursu fotograficznego „PROW w obiektywie – druga edycja” organizowanego przez Jednostkę Regionalną Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie wielkopolskim

Do konkursu zgłoszonych zostało 196 prac w pięciu kategoriach tematycznych, z czego 172 spełniły wymogi formalne określone w regulaminie konkursu. W gronie nagrodzonych znalazł się mieszkaniec Złotowa, Grzegorz Mrozik. Jego praca zgłoszona do Kategorii C – „Jak Wielkopolanie dbają o tradycję?" zajęła drugie miejsce.  „Lisie trofeum” to zdjęcie wykonane w miejscowości Osowo (gmina Lipka, powiat złotowski) podczas Hubertusa.

W zestawieniu osób nagrodzonych jest także inny złotowianin, Arkadiusz Macios, który został wyróżniony w Kategorii E – „Wielkopolska na talerzu”. Wyróżnienie przypadło jego zdjęciu pod tytułem „Rogal świętomarciński”.

Gratulujemy!

Pełne wyniki konkursu - kliknij

Janusz Justyna

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe