Zatrzymani za pobicie

  • 24.11.2021, 17:29
  • Janusz Justyna
Zatrzymani za pobicie
Za pobicie o charakterze chuligańskim odpowiedzą dwaj mężczyźni mieszkańcy gminy Zakrzewo, którzy w Złotowie zaatakowali i pobili dwóch mieszkańców Złotowa. Złotowscy funkcjonariusze nad sprawą pracowali kilka dni. Jej zwieńczeniem są zarzuty dla obu sprawców

Funkcjonariusze ze Złotowa o zdarzeniu zostali poinformowani przez pokrzywdzonych 17 listopada bieżącego roku. Dzień wcześniej dwaj mężczyźni na ul. Wojska Polskiego w Złotowie w okolicach galerii handlowej w godzinach wieczornych zostali zaatakowani przez dwóch nieznanych mężczyzn. Napastnicy zadając ciosy, spowodowali obrażenia u jednego z pokrzywdzonych w postaci złamania kości nosowej, a u drugiego obrażenia w postaci urazu łuku brwiowego.
Poinformowani o zdarzeniu policjanci z wydziału kryminalnego przystąpili do działania. Dzięki zapisowi z monitoringu funkcjonariusze poznali przebieg i okoliczności całego zajścia. Dalsze działania doprowadziły do wytypowania i ustalenia tożsamości sprawców, którzy kolejnego dnia po zawiadomienia zostali zatrzymani.

Dwóm sprawcom, mieszkańcom gminy Zakrzewo w wieku 19 i 25 lat, przedstawiono zarzut pobicia o charakterze chuligańskim, do którego się przyznali. Jeden z nich decyzją Sądu na wniosek Prokuratora został tymczasowo aresztowany, wobec drugiego zastosowano wolnościowy środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

mł. asp. Damian Pachuc

Janusz Justyna

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe