Dzień Pracownika Socjalnego

  • 23.11.2021, 15:41
  • Janusz Justyna
Dzień Pracownika Socjalnego
Dzień Pracownika Socjalnego jest doskonałą okazją, aby podziękować wszystkim osobom, zawodowo zaangażowanym w pracę na rzecz ludzi potrzebujących pomocy.

To piękna misja, ale także ogromny trud i codzienne stawianie czoła wobec ludzkiej bezsilności, często krzywdy i bólu.

W dniu wczorajszym, 21 listopada br., Starosta Złotowski Ryszard Goławski, Wicestarosta Małgorzata Sameć oraz Skarbnik Powiatu Grzegorz Piękoś przekazali serdeczne życzenia pracownikom Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Złotowie i Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Złotowie, dziękując za zaangażowanie, pełen profesjonalizm i mądrość niesionej pomocy.

Symboliczne bukiety odebrały dyrektor PCPR Helena Agatowska oraz Przewodnicząca Powiatowego Zespołu Bożena Schilling.

Starostwo Złotów

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Złotowianin
Złotowianin 25.11.2021, 17:06
Święto policji , święto strażaków, święto nauczycieli, święto pracownika specjalnego itd. A może w końcu starosta czy starościna zrobi coś np.dla pielęgniarek i położnych naszego szpitala ??

Pozostałe