Grali dla Pyszola

  • 13.11.2021, 22:39 (aktualizacja 14.11.2021, 12:03)
  • Janusz Justyna
Grali dla Pyszola
Dzisiaj w hali Złotowianka odbył się Piłkarski Turniej Charytatywny pod patronatem burmistrza Złotowa na rzecz wsparcia dla byłego piłkarza Sparty Złotów - Ireneusza Pyszkiewicza

W turniejowe szranki stanęło pięć zespołów, zwycięzcą okazała się ekipa oldbojów Iskry Krajenka. Spartanie zajęli drugie miejsce, na trzecim zameldowała się drużyna oldbojów Iskry Czernice. Tuż za podium znalazła się ekipa Tarnovii Tarnówka, piąte miejsce zajęli piłkarze Polisy Expert Chodzież. Wręczono także wyróżnienia indywidualne: król strzelców - Krzysztof Ankudowicz (Czernice), najlepszy bramkarz - Marek Marcinkowski (Krajenka), MVP - Rafał Gimzicki (Chodzież). Mecze sędziowali - Dawid Cochór i Marcin Biela, spikerem był sam... Pyszol!

Organizatorem turnieju był MLKS Hydropex Sparta Złotów, w osobie przede wszystkim Marcina Bieli, który od lat z Ireneuszem Pyszkiewiczem organizuje Spotkania Pokoleń Sparty. Organizatorzy dziękują burmistrzowi Adamowi Pulitowi za patronat i udostępnienie hali, a piłkarzom za stawienie się na turnieju, mimo nierzadko rozgrywania tego dnia meczów ligowych (Czernice, Krajenka).

Janusz Justyna

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe