Kiermasz w Ziemowicie

  • 09.11.2021, 18:42 (aktualizacja 09.11.2021, 18:59)
  • Janusz Justyna
Kiermasz w Ziemowicie
Uczestniczki Terapii Zajęciowej przy SM Piast w Złotowie zapraszają na Kiermasz Świąteczny!

Terapia zajęciowa przy SM Piast w Złotowie istnieje od przeszło siedemnastu lat, kontynuując swą działalność także w trudnym czasie obostrzeń pandemicznych. Uczestniczki wspierały się w tym niełatwym dla emerytów czasie, pamiętając przede wszystkim o restrykcjach higienicznych, wpajając je członkom rodziny i znajomym. Grupa terapetuczna spotykała się w mniej licznym gronie, część uczestniczek zabierała zaplanowane prace do wykonania w domu.

- Postanowiłyśmy - mówi Renata Kopić-Sądel, szefowa grupy terapeutycznej - że pokażemy nasze prace na kiermaszu świątecznym w klubie Ziemowit. Zaprosiłyśmy do współpracy panie z Klubu Złotego Wieku, kiermasz będzie czynny do 13 listopada 2021 r., w godz. 10-17 - zapraszamy!

iej

Janusz Justyna

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe