Medale i puchary

  • 31.10.2021, 08:48 (aktualizacja 31.10.2021, 08:53)
  • Janusz Justyna
Medale i puchary
Rodzinny team siłaczy ze Złotowa wziął udział 30 października 2021 r. w Mistrzostwach Polski w wyciskaniu sztangi leżąc Poznań IPO

Dorobek Zwolińskich z mistrzostw w Poznaniu - ojca Dariusza oraz jego synów Marcina i Remigiusza - to trzy medale oraz dwa puchary. Zdobycz pucharowa to zasługa Remigiusza, który przy okazji ustanowił swój nowy rekord 250 kg. Dzięki temu wygrał kategorię open EQ oraz podniósł największy ciężar w klasyfikacji EQ (EQ - wyciskanie ciężaru w sprzęcie).

Start w Poznaniu był ostatnim w kalendarzu Zwolińskich na rok 2021, na kolejne sukcesy czekamy do Mistrzostw Europy w kwietniu 2022 roku.

Siłacze ze Złotowa składają podziękowania za pomoc w przygotowaniach i wyjazdach na zawody w roku 2021: Sebtom Deweloper Złotów - Sebastian Połczyński i Tomasz Duda, Blachotrapez - producent pokryć dachowych, Usługi dekarskie Tomasz Bieliński – Jastrowie.

Nam wypada podziękować Dariuszowi, Remigiuszowi i Marcinowi Zwolińskim za godne reprezentowanie Złotowa na imprezach najwyższej rangi! Tak trzymać panowie!

iej

Janusz Justyna

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe