Nowa szatnia Polonii

  • 22.10.2021, 23:24 (aktualizacja 22.10.2021, 23:29)
  • Janusz Justyna
Nowa szatnia Polonii
Gmina i Miasto Jastrowie otrzymała dotację celową w wysokości 100 000,00 zł z przeznaczeniem na realizację zadania pn.: „Remont pomieszczeń szatni na stadionie klubu MKS „Polonia” Jastrowie”.

 

W miniony piątek w Urzędzie Gminy i Miasta Jastrowie została podpisana umowa pomiędzy Województwem Wielkopolskim reprezentowanym przez Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego – Jacka Bogusławskiego a Gminą i Miastem Jastrowie reprezentowaną przez Burmistrza Gminy i Miasta Jastrowie Piotra Wojtiuka w sprawie przekazanie pomocy finansowej na zadanie remontowe realizowane w 2021 roku w ramach Programu „Szatnia na Medal”.

Zadanie polegało na remoncie pomieszczeń w budynku szatniowo – sanitarnym na stadionie MKS „Polonia” Jastrowie. Pomieszczenia w budynku (szatnie, sanitariaty, magazyn, pokój trenerów) wymagały poniesienia nakładów remontowych w zakresie wykończenia wnętrz. Przeprowadzony remont znacznie poprawi bezpieczeństwo i polepszy komfort użytkowania osób korzystających z pomieszczeń.

Zakres remontu obejmował:

- wymianę instalacji elektrycznej oświetleniowej i gniazd wtykowych wraz z nową tablicą rozdzielczą,

- wymianę instalacji sanitarnej (wodociągi, kanalizacja i c.o.),

- wymianę kotła centralnego ogrzewania,

- remont tynków wraz z malowaniem ścian i sufitów,

- wykonanie nowych okładzin ścian i posadzek z glazury i terakoty,

- wymianę drzwi wewnętrznych i ościeżnic.

Zakres prac dotyczył również utwardzeń – nowa nawierzchnia chodnika z kostki betonowej.

UGiM Jastrowie Małgorzata Krause

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Trębki
Trębki 24.10.2021, 13:44
Komuch przerobiony na koderastę.

Pozostałe