Dzień Patrona i Komisji Edukacji w ZSE

  • 21.10.2021, 20:39
  • Janusz Justyna
Dzień Patrona i Komisji Edukacji w ZSE
W ubiegłym tygodniu w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie odbyły się uroczystości poświęcone Patronowi Szkoły i Dniu Edukacji Narodowej.

Obchody tego dnia rozpoczęła Msza św. w kościele św. Rocha odprawiona przez księdza Tymoteusza Białkowskiego. Dalsza część odbyła się w sali gimnastycznej.

Jako pierwszy głos zabrał Dyrektor szkoły, p. Marek Skórcz, który wprowadził w temat uroczystości, mówiąc o wielkości Jana Pawła II. Dziękując nauczycielom za pracę, rozdał nagrody. Nagrody otrzymali również uczniowie za udział w różnych konkursach, w tym za konkurs na temat Jana Pawła II – Patrona Szkoły.

W czasie części oficjalnej głos zabrała wicestarosta złotowska – p. Małgorzata Sameć.

Uroczysty apel stał się też okazją do złożenia ślubowania przez nowo wybrany Samorząd Uczniowski.

Część artystyczna dedykowana była Janowi Pawłowi II i nauczycielom oraz pracownikom szkoły. Złożyły się na nią teksty mówione i piosenki – było poetycko i melodyjnie.

ZSE

Janusz Justyna

Zdjęcia (31)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ble
ble 22.10.2021, 13:28
Zespół Szkół ? czy to pies czy wydra ?

Pozostałe