Parking przy Netto

  • 19.10.2021, 22:38 (aktualizacja 20.10.2021, 19:03)
  • Janusz Justyna
Parking przy Netto
Komunikat komendanta Straży Miejskiej w Złotowie:

Niniejszym informuję, iż  parking płatny zlokalizowany przy ul. Norwida 7b w Złotowie, należy do sieci handlowej sklepów NETTO. Jako właściciel, sklep Netto może określić warunki korzystania z jego terenu, w tym wprowadzić obowiązek ponoszenia opłat za postój pojazdów. W związku z powyższym korzystając z parkingu przy sklepie Netto należy zapoznać się z regulaminem, a wszelkie problemy, wątpliwości i nieprawidłowości zgłaszać obsłudze parkingu. Straż Miejska w Złotowie prowadzi nadzór nad Strefami Płatnego Parkowania urządzonymi wyłącznie na terenach należących do Gminy Miasto Złotów.

Komendant Straży Miejskiej w Złotowie

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lolek
lolek 20.10.2021, 13:08
Zamienił stryjek siekierkę na kijek, czyli Tesco na Netto. Jedno badziewie zamieniono na drugie badziewie.
Klient NETTO
Klient NETTO 20.10.2021, 05:19
Notorycznie parkują... parkowali tam nauczyciele z "jedynki" blokując sporą część parkingu.
Choć prawdę mówiąc... pisząc, to i tak bliżej na parking naprzeciwko niż końcówkę tego.
Józef ze Szpitalnej.
Józef ze Szpitalnej. 21.10.2021, 08:31
No tak same Pinokia, widzą tylko czubek wlasnego nosa?.A znaki i przepisy mają gleboko ponizej pasa.Panie Komendancie SM na platnych strefach parkowania robią to samo , NIE PLACA symbolicznej złotówki zwłaszcza po godzinie 15-tej i pan o tym wie?.Dlatego dyscyplina , i kontrola stref SPP, a za dodatkowe oplaty tych nie uczciwych kierowców , miasto zwiekszy w mieście miejsca parkingowe jak na mojej ulicy Szpitalnej ,Moniuszki(brawo). Wiem że te zmiany na tych parkingach to również zasługa Pana Komandanta S M- panie Ryszardzie tak trzymać

Pozostałe