Sukces złotowskiej policjantki

  • 15.10.2021, 18:34
  • Janusz Justyna
Sukces złotowskiej policjantki
5 września tego roku, st. sierż. Monika Kapera – dzielnicowa z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie, wystartowała w 30. Międzynarodowym Półmaratonie Signify, który odbył się w Pile. W biegu wystartowało ponad 1000 zawodników z Polski i zagranicy, a złotowska policjantka zajęła drugie miejsce w kategorii kobiet.

W tym roku, już po raz kolejny w Pile, odbył się 30. Międzynarodowy Półmaraton Signify, w ramach którego rozegrane zostały zawody Otwartego Międzynarodowego Pucharu Policji w Półmaratonie. W biegach udział wzięło ponad 1000 zawodników z Polski i zagranicy, w tym blisko 50 policjantów z całej Polski. Puchary oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych policyjnych biegaczy ufundowane zostały przez: Komendanta Szkoły Policji w Pile, Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA oraz Niezależne Samorządne Związki Zawodowe Policjantów. Dodatkowo każdy z uczestników, który ukończył bieg, na mecie otrzymał unikatowy medal z sylwetką maratończyka, Jana Białka - Mistrza Polski w półmaratonie w 1998 i 2000 roku, Mistrza Polski w maratonie w 2002 roku. Wielokrotnego Mistrza Polski na dystansach 5000 m i 10000 m.

W klasyfikacji kobiet złotowska dzielnicowa - st. sierż Monika Kapera zajęła drugie miejsce kończąc bieg z czasem 01:28:49. Nie były to pierwsze zawody oraz puchar naszej policjantki gdyż dzięki licznym sukcesom w rywalizacjach udało jej się zakwalifikować do Kadry Komendanta Głównego Policji, tym samym reprezentuje w zawodach biegowych służby mundurowe.

Serdecznie gratulujemy, życzymy kolejnych sukcesów oraz wytrwałości w dzieleniu czasu pomiędzy treningami i służbą.

 

mł. asp. Damian Pachuc

Na podstawie SP Piła

Foto SP Piła / archiwum własne

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe