Nie żyje Antoni Łosoś

  • 13.10.2021, 13:59
  • red
Nie żyje Antoni Łosoś
Z wielkim żalem i smutkiem informujemy, że dziś w wieku 67 lat odszedł od nas Pan Antoni Łosoś, działacz społeczny i samorządowy, były radny Rady Gminy Zakrzewo.

W latach 2006-2010 pełnił funkcję przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Spraw Społecznych, natomiast przez dwie kolejne kadencje - 2010-2014 i 2014-2018 - był przewodniczącym Rady Gminy Zakrzewo.

Ostatnie lata swojej kariery zawodowej pełnił funkcję kierowniczą w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile, skąd w 2019 r. przeszedł na emeryturę. Był również zasłużonym działaczem i wieloletnim przewodniczącym organizacji międzyzakładowej NZSS „Solidarność”.

Pogrążonej w żalu rodzinie, bliskim i przyjaciołom ś.p. Pana Antoniego Łososia składamy wyrazy szczerego współczucia.

UG Zakrzewo

red

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe