Pobity rekord, strażnik na rowerze

  • 22.09.2021, 22:58
  • Janusz Justyna
Pobity rekord, strażnik na rowerze
Europejski Dzień bez Samochodu w Złotowie przyniósł wiele niespodzianek

Wspólnymi siłami pobiliśmy rekord z 2019 roku o 884 kilometry. Najwięcej okrążeń - 26 - wykonała Pani z numerem 226! Gratulujemy! Najstarszy rower, który kręcił dzisiaj kółka wokół Jeziora Miejskiego miał aż 111 lat! Na zakończenie Orkiestra Dęta OSP Złotów zagrała motywująco dla pokonujących ostatnie okrążenia. Na każdego czekał kubek ciepłej Złotowskiej herbatki i ziemniak z gzikiem. Straż Miejska otrzymała nowy, ekologiczny środek transportu, który usprawni przemieszczanie się po mieście i przyspieszy prace - rower elektryczny

Adam Pulit - Burmistrz Złotowa wręczył upominki dla pokonujących kilometry - między innymi miód ze Złotowskiego Ratusza

Przez cały czas bicia rekordu towarzyszyła wszystkim ekipa ze Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej, Muzeum Ziemi Złotowskiej i Zagrody Krajeńskiej w Złotowie.

Janusz Justyna

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sławek.
Sławek. 26.09.2021, 09:44
Strażnika Marka widzę na Westerplatte często jadącego rowerem miejskim.A nowym elektrykiem może zobaczę Rysia , najlepiej we wspólnym patrolu rowerowym.
kto w UM rządzi tymi rowerami?
kto w UM rządzi tymi rowerami? 26.09.2021, 11:43
Drogimi rowerami miejskimi jeżdżą też po Westerplatte robotnice,które wkładają ogłoszenia za szyby na tablicach ogłoszeń,robotnice ,które chwasty na ulicach plewią ,mają napisy na plecach Urząd Miejski.
Rowery zakupione z naszych podatników pieniądze.
Szastają i trwonią nasze dobro narodowe.

Pozostałe