Weselne superwidowisko!

  • 19.09.2021, 18:04 (aktualizacja 19.09.2021, 22:08)
  • Janusz Justyna
Weselne superwidowisko!

Dzisiaj w Zagrodzie Krajeńskiej w Złotowie zespół ludowy Tarnowianie wystawił spektakl Na krajeńskim weselu. Mnóstwo widzów oklaskiwalo superwidowisko! Spektakl odbył się staraniem Muzeum Ziemi Złotowskiej.

Spektakl "Na krajeńskim weselu" jest realizowany przez Stowarzyszenie działające przy Gminnej Bibliotece Publicznej i Ośrodku Kultury w Tarnówce -COOLturalna Tarnówka, które otrzymało dofinansowanie w ramach Programu  Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, działanie "Wsparcie dla rozwoju lokalnego  w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w ramach projektu granatowego pt. "Inwestujemy w dziedzictwo historyczne i kulturowe Krajny Złotowskiej". Wsparcie finansowe otrzymane od grantodawcy tj. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Krajna Złotowska.

Spektakl odbędzie się również 25 września w Gminnej Bibliotece Publicznej i Ośrodku Kultury w Tarnówce oraz 26 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipce. Polecamy!

Janusz Justyna

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wesele super
wesele super 19.09.2021, 20:05
Brawo,Brawo.

Pozostałe