Przebudowa idzie pełną parą

  • 17.09.2021, 00:26
  • Janusz Justyna
Przebudowa idzie pełną parą
Przebudowa drogi powiatowej nr 1029P Nowy Dwór-Stare Dzierzążno idzie pełną parą, o czym osobiście przekonali się Starosta Złotowski Ryszard Goławski i Przewodniczący Rady Powiatu Złotowskiego Julian Brewka. Maszyny od dawna są już w terenie, a realizacja kolejnych etapów inwestycji cieszy oko – tym samym spełniają się oczekiwania mieszkańców!

 

Wzdłuż drogi powstał już chodnik – szeroki na 2 metry zapewni pieszym komfort i bezpieczeństwo. Podobnie jezdnia wykonywana na solidnej podbudowie. Drogowcy rozpoczęli już proces wylewania asfaltu. Dwie warstwy będą miały łączną grubość 8 cm.

Mamy nadzieję, że ta inwestycja będzie Państwu służyć długo i dobrze. Tymczasem, wobec trwających robót, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Przebudowa ma się zakończyć w listopadzie.

 Przypomnijmy – koszt przedmiotowej inwestycji to dokładnie 6 282 803, 42 zł. Realizacja zadania jest możliwa dzięki dofinansowaniu w wysokości 50 % jego wartości, jakie Powiat Złotowski uzyskał z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Pozostała część środków została zabezpieczona w budżetach Powiatu Złotowskiego i Gminy Złotów.

Starostwo Złotów

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pokażcie plany remontów dróg w przyszłości
pokażcie plany remontów dróg w przyszłości 17.09.2021, 13:16
No,w końcu.A Herbuzińska tylko w szpital i pensje dla córusi, a nie wiedziała o tym dofinansowaniu? Ale był Goławski starosta nie od dziś i nie dbał o złotowskie okolice a raczej o tereny koło Lipki....
Dbajcie o inne drogi w powiecie również aby mieszkańcom żyło się lepiej.

Pozostałe