WZLOT!

  • 16.09.2021, 22:55
  • Janusz Justyna
WZLOT!
Robocze spotkanie dotyczące powołania Lokalnej Organizacji Turystycznej o nazwie Wielkopolskie Zdroje – Lokalna Organizacja Turystyczna

 

14.09.2021r. w siedzibie urzędu Gminy i Miasta Krajenka na wniosek Wicemarszałka Jacka Bogusławskiego odbyło się robocze spotkanie celem powołania Lokalnej Organizacja Turystycznej o nazwie Wielkopolskie Zdroje – Lokalna Organizacja Turystyczna, w skrócie WZLOT. Organizacja ta ma pomóc w lepszym wykorzystaniu i wypromowaniu potencjału turystycznego regionu.

W spotkaniu Wicemarszałka z włodarzami samorządów z powiatu złotowskiego wziął udział Artur Krysztofiak – dyrektor biura Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, który dzielił się ze zgromadzonymi pomysłami, posiadanym doświadczeniem, realizowanymi przez WOT projektami.

Burmistrzowie i wójtowie 5 gmin i miast dążą do stworzenia produktu turystycznego, który będzie kołem zamachowym dla rozwoju regionu. Turystyka to ważna gałąź gospodarki: to nowe inwestycje w zakresie bazy noclegowo-hotelowej, to infrastruktura sportowo-rekreacyjna, to w końcu nowe miejsca pracy i przedsiębiorstwa usługowe. Powiat złotowski ma wszelkie warunki do przyciągania spragnionych spokoju i wyjątkowego mikroklimatu turystów – teraz należy to tylko dobrze wypromować, a do tego potrzebne jest wspólne działanie całego regionu.

UGiM Krajenka

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Normalny
Normalny 23.09.2021, 20:39
"Burmistrzowie i wójtowie 5 gmin i miast dążą do stworzenia produktu turystycznego, który będzie kołem zamachowym dla rozwoju regionu" - kiedy oni zejdą na ziemię?
Darek
Darek 20.09.2021, 14:37
Ten WZLOCIK zalatuje mi platformą.
krajniak
krajniak 16.09.2021, 23:39
jaki wzlot taki upadek inwestycje w bazę hotelową śmiech a burmistrz Złotowa pochwalił się kolegom jak dba o bazę hotelową w mieście Dom Polski już zamknął a z kolejnym przedsiębiorcą jest sprawa w sądzie, Pulit nie ośmieszaj się.
Pani X
Pani X 16.09.2021, 23:18
Hm, trudno jest sie przebic kobietom na prowyncji, taka reflelsja mnie naszla. Tutaj ciagle sie uważa, że poważne sprawy są dla mezczyzn
Wiloonewsy
Wiloonewsy 20.09.2021, 14:38
zawsze można nie nabić na kasę i zabrać pieniądze za bilety na basen
gnatek
gnatek 16.09.2021, 23:08
co z Jastrowskimi Zdrojami? jakiś Gnat ze Szczecina (były mieszkaniec Jastrowia) omotał naczalstwo Jastrowia, zrobiono huczną propagandę, wywalono pieniądze i co? gdzie te Zdroje?

Pozostałe