Trzy odsłony muzyki

  • 13.09.2021, 22:55 (aktualizacja 13.09.2021, 22:57)
  • Janusz Justyna
Trzy odsłony muzyki
Zaproszenie na jedyny w swoim rodzaju koncert, który odbędzie się dnia 26 września o godz. 18.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej i Ośrodku Kultury w Tarnówce.

 

II odsłona muzyki w ramach projektu "Trzy odsłony muzyki - gitara. Viva Flamenco".

Realizacja zadania publicznego jest współfinansowana ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Organizatorami koncertu jest Stowarzyszenie COOLturalna Tarnówka. Współorganizatorami koncertu są: Gminna Biblioteka Publiczna i Ośrodek Kultury w Tarnówce oraz Gmina Tarnówka.

 Zespół Viva Flamenco „VIVA FLAMENCO!” jest czołowym zespołem flamenco w Polsce.  Muzyka, jaką wykonują to wyrafinowana mieszanka flamenco tradycyjnego ze współczesnym, inspirowana kulturą indyjską, arabską oraz jazzem. Barwy i egzotyki dodaje bogate instrumentarium, na które obok gitar składają się tradycyjne instrumenty etniczne.

Repertuar zespołu to żywiołowe kompozycje najbardziej znanych gitarzystów flamenco i tradycyjne, a także własne, zróżnicowane pod względem rytmów i nastrojów. Doskonały efekt artyści osiągają nie tylko dzięki mistrzowskiej grze na instrumentach, ale także dzięki ekspresyjnemu tańcowi i oryginalnym strojom, które dodają plastyczności i sprawiają, że koncert tej grupy staje się także znakomitym widowiskiem na najwyższym poziomie.

Ewa Brożek

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe