Nowy komendant w Krajence

  • 09.09.2021, 17:36 (aktualizacja 10.09.2021, 23:39)
  • Janusz Justyna
Nowy komendant w Krajence
Podkom. Maciej Forecki z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie, mianowany nowym Komendantem Komisariatu Policji w Krajence

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie odbyła się odprawa służbowa, w trakcie której Komendant Powiatowy Policji w Złotowie insp. Robert Chwedczyk, odczytał i wręczył rozkaz personalny o mianowaniu na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Krajence, podkom. Maciejowi Foreckiemu. Nowemu Komendantowi życzył sukcesów i satysfakcji z wykonywania obowiązków na nowym stanowisku.

Podkomisarz Maciej Forecki, który od dzisiaj będzie pełnił funkcję komendanta podziękował za zaufanie i zapewnił, że dołoży wszelkich starań, by zapewnić wysoki poziom poczucia bezpieczeństwa mieszkańcom Krajenki i Tarnówki wraz z ich gminami.

Nowy komendant związany jest z Policją od 2008 roku, a od 2014r zajmował się w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie kontaktem z mediami, na stanowisku ds. prasowo-informacyjnych. W związku z ostatnio piastowaną funkcją, także przedstawiciele lokalnych mediów podziękowali za sześcioletnią współpracę, życząc samych sukcesów i dalszych awansów.

Gratulujemy !

mł.asp. Damian Pachuc

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Poza
Poza 09.09.2021, 22:48
Krajenka i Tarnowka to tylko dwie Gminy pod jurysdykcją KP Krajenka … więc z jakimi gminami Panie Damianie… chyba, że w treści chodziło o sołectwa ;) pozdro poprawcie
Poza
Poza 09.09.2021, 22:42
A Leszczu zastępca czy … ozi

Pozostałe