Awanse zawodowe nauczycieli

  • 08.09.2021, 23:36
  • Janusz Justyna
Awanse zawodowe nauczycieli
W minionym tygodniu w Urzędzie Gminy w Lipce odbyła się uroczystość wręczenia aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela na stopień nauczyciela mianowanego.

Tytuł nauczyciela mianowanego w wyniku postępowania egzaminacyjnego w dniu 08.07.2021 r. otrzymały:

🔸 Pani Katarzyna Kruger

🔸 Pani Marcelina Wiecka

🔸 Pani Ewa Paczkowska

🔸 Pani Sylwia Pyrc

Aktu wręczenia dokonał Wójt Gminy Lipka Przemysław Kurdzieko w obecności Sekretarz Gminy Anna Orzechowska oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II Pani Ewa Polańska-Ciechanowska. 

Stopień nauczyciela mianowanego jest kolejnym etapem na drodze rozwoju zawodowego nauczyciela. Akt nadania stopnia awansu zawodowego podwyższa status zawodowy nauczyciela i otwiera drogę do uzyskania kolejnego stopnia awansu – nauczyciela dyplomowanego. Dokument ten świadczy o poszerzaniu i pogłębianiu przez nauczyciela wiedzy i umiejętności zawodowych.

Serdecznie gratulujemy Paniom uzyskania kolejnego stopnia awansu zawodowego. Życzymy satysfakcji z pracy w zawodzie nauczyciela oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

UG Lipka

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe