Wizyta Honorowego Obywatela

  • 06.09.2021, 16:41
  • Janusz Justyna
Wizyta Honorowego Obywatela
W miniony piątek w Urzędzie Gminy i Miasta w Jastrowiu Burmistrz Gminy i Miasta Jastrowie Piotr Wojtiuk oraz Zastępca Burmistrza Agnieszka Głyżewska - Klofik mieli zaszczyt gościć delegację z partnerskiego miasta Steinfeld.

Na spotkanie przybyli przedstawiciele ze Steinfeld: Herbert Kruse, Ludger Stuke, Rainer Grose Holthaus oraz przedstawiciele Koła Łowieckiego Brać Leśna NR 47 w Jastrowiu: Przemysław Komorowski, Sylwia Głazowska, Stanisław Nowicki, Agnieszka Adamska – Stepura. 

Szczególnie miło było nam gościć naszego Honorowego Obywatela Herberta Kruse – byłego burmistrza Steinfeld, który przyczynił się do rozwoju partnerstwa Gmin Jastrowia i Steinfeld. Podczas spotkania wspominano 17 lat owocnej współpracy między gminami. Herbert Kruse kilkakrotnie podkreślał, że Jastrowie jest dla niego wyjątkowe a zdobyte dzięki partnerstwu przyjaźnie bezcenne. Ucieszył Go szczególne fakt, iż Park Steinfeld przy ul. Ludowej jest zadbany, a posadzony osobiście przez Pana Herberta dąb pięknie rośnie. Wszyscy obecni na spotkaniu zadeklarowali chęć dalszej współpracy, wymieniając się pomysłami i zaproszeniami na ważne wydarzenia.

UGiM Jastrowie Małgorzata Krause

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe