Pożegnania nadszedł czas

  • 05.09.2021, 17:54
  • red
Pożegnania nadszedł czas
Podczas sesji Rady Miejskiej w Jastrowiu władze Gminy i Miasta Jastrowie uroczyście pożegnały dyrektor Zespołu Szkół w Jastrowiu Annę Jasnowską

Burmistrz Piotr Wojtiuk podziękował Pani dyrektor za podjęcie wyzwania związanego z prowadzeniem gminnej szkoły ponadpodstawowej. Dla przypomnienia zgodnie z prawem oświatowym organem prowadzącym dla szkół ponadpodstawowych jest powiat, nasza gmina w ubiegłym roku przejęła do prowadzenia szkołę w Jastrowiu. Był to niełatwy rok szkolny, a poświęcony czas i praca Pani dyrektor przyczyniły się do tego, że jest nabór do naszej szkoły, a kadra coraz silniej utożsamia się z tym miejscem.

Oficjalnie przedłużenie powierzenia stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Janeczko w Sypniewie otrzymał dyrektor szkoły Jacek Szewczyk. Burmistrz podziękował za  efektywną współpracę, życząc dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.

odczas rady pedagogicznej w Zespole Szkół w Jastrowiu, również w dniu wczorajszym, Zastępca Burmistrza Agnieszka Głyżewska – Klofik wręczyła odchodzącej Pani dyrektor prezent dziękując za współpracę. Poinformowała grono pedagogiczne, że obowiązki dyrektora szkoły pełnić będzie - zgodnie z Zarządzeniem Nr 100/2021 z dnia 27 sierpnia Burmistrza Gminy i Miasta Jastrowie - Małgorzata Podgórna – Klocek, nauczycielka tej szkoły. Zastępca Burmistrza podziękowała wszystkim nauczycielom za wkład i pracę w rozwój szkoły licząc na dalszą owocną współpracę.

UGiM Jastrowie

red

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe