Inauguracja w nowej sali

  • 02.09.2021, 09:25 (aktualizacja 02.09.2021, 09:29)
  • Janusz Justyna
Inauguracja w nowej sali
1.09.2021 odbyła się w murach Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie powiatowa inauguracja nowego roku szkolnego.

Wśród przybyłych gości znaleźli się m.in. poseł na Sejm RP Romuald Ajchler, proboszcz Parafii św. Rocha ksiądz Jacek Salwa, ambasador Towarzystwa Hipolita Cegielskiego Andrzej Fromberg, burmistrz Złotowa Adam Pulit, przewodniczący rady powiatu złotowskiego Julian Brewka oraz wicestarosta Małgorzata Sameć. W inauguracji nowego roku szkolnego wzięli także udział dyrektorzy szkół i placówek z powiatu złotowskiego. Na początku uroczystości odbyło się poświęcenie nowej sali, którego dokonał ksiądz Jacek Salwa, a potem dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi. Po przemowie dyrektora CKZIU, pana Grzegorza Kolery głos zabrali przedstawiciele spośród zaproszonych gości. Uroczysty apel zakończony został krótka częścią artystyczną, w której zaśpiewała uczennica klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego. Po tych uroczystościach w nowej sali gimnastycznej zaproszeni goście przeszli do budynku głównego, gdzie w dokonano odsłonięcia popiersia patrona szkoły, Hipolita Ciegielskiego.

CKZIU

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
oburzonych wielu
oburzonych wielu 02.09.2021, 09:39
Panie Starosto Goławski,proszę zmienić NAZWĘ TEJ SZKOŁY NA ADEKWATNĄ DO ZAWODU.
Nie może być jakieś centrum bo nawet Ministerstwo nie jest centrum nauczania nawet gdyby było w Pałacu Kultury i nauki.

Pozostałe