Z rybą i bez ryby

  • 23.08.2021, 11:17 (aktualizacja 23.08.2021, 11:24)
  • Janusz Justyna
Z rybą i bez ryby
W niedzielne przedpołudnie, nad Jeziorem Falmierowskim k. Gromadna, wędkarze z Koła Miejskiego PZW w Złotowie przeprowadzili spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Koła. W zawodach uczestniczyło 24 zawodników, którzy podczas trzygodzinnego „próbowali” złowić jak najwięcej ryb, z wyłączeniem uklei.

 

Jak się okazało „wędkarskie szczęście” uśmiechnęło się do Karola Ładowskiego, „wędkarskiego debiutanta”, który z wynikiem 2,565 kg wygrał niedzielne zawody i z rąk Prezesa koła, Pawła Kuczyńskiego otrzymał okazały puchar. Wraz z nim „na pudle” znaleźli się: Tomasz Suszyński, z wynikiem 2,315 kg i Krzysztof Karabasz, z wynikiem 1,850 kg. Byli też tacy, którzy zakończyli zawody bez ryby. Bywa i tak. Dziesięciu najlepszych zawodników otrzymało nagrody w postaci akcesoriów i sprzętu wędkarskiego. Zawody zakończył wspólny posiłek, w postaci pieczonych kiełbasek, przygotowany przez niezawodnego Edzia oraz przy smacznym serniku.

Do zobaczenia we wrześniu, nad Jeziorem Łakie, gdzie zostaną przeprowadzone kolejne zawody wędkarskie koła.

KM PZW Złotów

Janusz Justyna

Zdjęcia (22)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe